02188925135

قوانین و مقررات عضویت در زبانسنجی

ویرایش 3.1 فروردین 1399

شما با عضویت در سایت دارای حقوق و البته وظایفی خواهید شد که آشنایی با آنها و رعایت مفاد آن ، ما را در خدمت رسانی به شما عزیزان مصمم تر و توانا تر خواهد کرد.

در نهایت احترام و خوش آمد گویی به حضور شما عزیزان ، تمام خدمات آموزشی این مجموعه با بالاترین کیفیت و در استانداردهای جهانی و همراه با احساس مسولیت فراوان به شما ارایه میشود. از سویی برای اینکه بتوانیم به بهترین نحو خدمتگزار باشیم تقاضا داریم موارد زیر را با دقت بخوانید: 

این یک تفاهم نامه بین ماهنامه ی الکترونیک زبانسنجی – که به اختصار زبانسنجی نامیده میشود، از یکطرف ، و دانشجویان و زبان آموزان از سوی دیگر میباشد که به اختصار دانشجو نامیده خواهند شد.

 1. ثبت نام و یا واریز هرگونه وجهی از سوی دانشجو به معنی پذیرفتن بی قید و شرط مفاد این توافق نامه میباشد.

 2. زبانسنجی ، ارایه ی بهینه ی خدمات مورد توافق را در طول قرارداد تعهد مینماید.

 3. طول قرارداد از لحظه ی واریز وجه و دریافت اطلاعات ورود به بسته ها از مدت ۷ روز تا ۱۰۰ روز بسته به نوع بسته ها میباشد و در توضیحات هر بسته ارایه شده است.

 4. خدمات مدرسه ی اینترنتی جُزوِب به شکل اینترنتی و web-based میباشد اما در مواردی که زبانسنجی موظف شده کتاب یا سی دی پستی برای داوطلب ارسال کند ، ارایه نشانی دقیق و دریافت بموقع بسته ی آموزشی و همینطور هزینه ی پستی به عهده ی دانشجو میباشد. از طرفی تاخیر ما در ارسال بسته برای رضابت شما جبران می گردد و به تعداد روزهایی که بسته دیر به دست شما می رسد، به اعتبار اکانت زمانی شما اضافه می شود.

 5. خاضعانه تقاضا مندیم هرگونه شکایت ، پیشنهاد یا انتقاد سازنده ی خود را به نشانی ایمیل  admin[at]zabansanji[dot]ir ارسال فرمایید.

 1. دانشجو متعهد است از خدمات آموزشی صرفا و اختصاصا خودش استفاده کرده و اطلاعات کاربری خویش را در اختیار شخص یا اشخاص دیگر قرار ندهد. قوانین کپی رایت داخلی و خارجی را رعایت کرده و مطالب تالیفی سایت را جزیی یا کلی تکثیر و توزیع ننماید.

 2. حفاظت از نام کاربری و رمز عبور ، اعلام تغییرات در تلفن و یا آدرس محل سکونت و یا ایمیل برعهده کاربر است و زبانسنجی هیچگونه مسئولیتی درقبال موارد فوق و یا ضرر و زیان ناشی از سوء استفاده و یا ازبین رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمی گیرد .

 3. دانشجو باید در استفاده ی خدمات اینترنتی – با توجه به ویژگیهای اینترنت کشور صبور باشد. رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری سمت دانشجو به عهده ی خودش میباشد. هرچند برخی فایلهای راهنما در سایت برای اطلاع و آموزش شما ارایه میشود.

 4. اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری سمت سایت در سریعترین زمان ممکن و بسته به نوع آنها برطرف میشود ، در اینصورت لطفا صبور باشید. پشتیبانی و رفع اشکال فقط از طریق اعلان اشکال در صفحه ی تماس با ما امکان پذیر است پاسخ به درخواستها بسته به مورد از ۲ ساعت تا دو روز کاری ممکن است طول بکشد. برای موارد اورژانسی ،پشتیبانی تلفنی نیز فقط در ساعات ۱۲ تا ۱۴ شنبه تا چهارشنبه و شماره 02188925135 ، مقدور است. سایر شماره های سازمان بهیچ عنوان موظف به پاسخگویی نیستند.

 5. در سایر ساعتها، در مواجهه با اشکالاتی که به سایت مربوط میشود، لطف تیکت بزنید و منتظر پاسخ بمانید.پاسخ به تیکتها از 6 ساعت تا 48 ساعت بسته به نوع مشکل زمان لازم دارد.
 1. چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات زبانسنجی و به دلایلی که از اراده ی ما خارج باشد -مواردی همچون تغییرات مخرب جوی، سیل، آتش سوزی، زلزله، و…، اشکالات مخابراتی ، هر گونه ممنوعیت داخلی وخارجی، عدم پاسخگویی و یا اجبار بر دریافت مبالغ اضافی توسط شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات اینترنت و هاستینگ، هر گونه تغییرات در قوانین داخلی و خارجی، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، و کلیه شرایطی که از اراده ما خارج باشد و در اینجا ذکر نگردیده است- اعمال تحریم های اقتصادی و … در تداوم ارائه خدمات زبانسنجی خدشه ای وارد گردد و یا باعث قطع موقت و یا دائمی آن گردد، اگر پس از مدت ۳۰ روز این مشکلات برطرف نشد – فقط در مورد بسته های یکجا و دوره های کامل – باقی مانده ی اکانت دانشجو به ایشان قابل پرداخت است.

 2. مشکلات فنی را تنها از طریق اعلان در بخش تماس با ما بررسی و در اولین فرصت رسیدگی خواهیم نمود.

 3. سوالات درسی که در پایین صفحه ی همان درس ذکر شده باشد ابتدا استاد و بعد از آن کارشناسان پاسخ خواهند داد. و برای رفع اشکال درسی، هرگز از سایر کاالهای تماس موظف به پاسخگویی نیستیم.

 4. این قوانین کلی و شرایط دوره ها و بسته ها یکدسگر را تکمیل و تقویت میکنند. ولی در صورت وجود تضاد و اختلاف بین مفاد این توافقنامه و جزییات و شرایط بسته ها و دوره ها، آنقوانینی معتبر خواهند بود که اختصاصا برای هر بسته تعریف شده اند.
 1. قانون کنسلی : پس از خرید و دریافت اطلاعات کاربری و رمز عبور ، بهیچ وجه امکان استرداد وجه و کنسلی وجود ندارد، از طرفی هر گونه اختلالی از سمت سرورهای زبانسنجی که امکان استفاده از بسته ها را برای دانشجو نا ممکن بسازد ، در صورت اثبات ، و برطرف نشدن مشکل ظرف ۱۰ روز کاری، ما را موظف به استرداد وجه به دانشجو مینماید.

 2. در مورد کارتهای تشویقی و هدیه ، اکانت ریالی آین کارتها فقط برای خرید بسته ها و خدمات زبانسنجی مناسب است و در هر صورت و به هر دلیلی که ارایه خدمات قطع بشود ، اکانت ریالی این کارتها مسترد نخواهد گردید.

 3. درصورت درخواست قطع سرویس توسط کاربر و یا قطع سرویس توسط زبانسنجی به علت تخلف از شرایط و ضوابط مندرج در این قرارداد ، مبالغ پرداختی به هیچوجه برگشت داده نخواهد شد.

 4. باقیمانده اعتبار ریالی کیف پول، فقط آن بخش که توسط شخص کاربر و مستقیم به حساب زبانسنجی واریز شده، در صورت لغو خدمات از جانب زبانسنجی، به کاربر مسترد خواهد شد.
 5. در مواردی که مجاب و موظف به کنسلی هستیم مبلغ مورد نظر تنها به همان شخص و همان حسابی که پرداخت توسط آنها انجام شده و حداکثر ظرف مدت 30 روز مسترد خواهد شد.

 6. در مورد همایشها، وبینارها، و ویکند های زبانی، پس از ثبت نام بهیچ عنوان امکان کنسلی و استرداد وجه وجود ندارد. تنها و فقط در صورتی که درخواست کنسلی 7 روز زودتر از تاریخ برگزاری به شکل ایمیل و یا نامه ی مکتوب به مدیریت برسد، جابجایی با رویداد مشابه در تاریخ دیگر و به شرط موجود بودن، امکان پذیر است.
+ 41 دوره دوره هایی که زبانسنجی برگزار کرده
+ 663 کاربر کاربران عضو زبانسنجی
+ 812 صفحه مطالب زبانسنجی
+ 38 کلاس کلاس آنلاین و مجازی در زبانسنجی
© تمامی حقوق مادی و معنوی برای ماهنامه ی زبانسنجی محفوظ است. 1399
small_c_popup.png

از من بپرس، به من بگو...

سوالی اگر داری، نکته ای، و یا پیشنهاد کتاب یا وبسایت خوبی ...