0
0

بسته ی آموزشی خود را رزرو کنید

با احترام به شما داوطلب عزیز:

  • اگر مانند بسیاری از دانشجویان با پرس و جو و کسب شناخت دقیق نسبت به روش کار و تبحر استاد، به اینجا آمده اید که بسیار خوش آمدید و هر یک از بسته های زیر که مناسب شماست را انتخاب کنید.
  • در حالت دوم، با مطالعه ی نظر تعدادی از دانشجویان قبلی ما که در پایین این صفحه آمده و تعداد خیلی بیشتری نیز در آموزشگاه موجود و مستند است، نسبت به شناخت و انتخاب بهتر اقدام کنید.
  • دست آخر اگر باز هم نیاز به زمان و شناخت بیشتر از استاد و یا حتی کسب اطمینان به توانایی ها و برنامه ی کاری خود دارید، منطقی تر این است که با بسته های کوچکتر با ساعتهای کمتر (مثلا 1 یا 4 ساعته) شروع کنید و سپس با هماهنگی بیشتر بسته های بزرگتر و مدت دار را بگیرید.
  • در هر حالتی هم استاد شما در مقام با تجربه ترین و دلسوز ترین مشاور در خدمت شما خواهد بود.
جلسه ی مشاوره بار اول

رایگان

20 دقیقه مشاوره آموزشی

در باره دوره ها و منابع

آشنایی با روش تدریس

امکان جابجایی و لغو ندارد

یک جلسه ی 60 دقیقه ای

330

هزار تومان / هر جلسه

آموزش استاندارد و مدون

کلاس خصوصی تک نفره

اعتبار 15 روز

جابجایی زمان کلاس ندارد

امکان لغو و استرداد ندارد

کوپن تخفیف 10% برای یکی از محصولات مجازی

چهار جلسه ی 60 دقیقه ای

310

هزار تومان / هر جلسه

آموزش استاندارد و مدون

کلاس خصوصی تک نفره

اعتبار 30 روز

جابجایی مجاز یک جلسه طبق مقررات

امکان لغو و استرداد ندارد

کوپن تخفیف 10% برای سه تا از محصولات مجازی

هدیه بعد از خرید

هدیه 1: مرحله 1 از برنامه تایم لاین پایه به ارزش 180 هزار تومان
هشت جلسه ی 60 دقیقه ای

295

هزار تومان / هر جلسه

آموزش استاندارد و مدون

کلاس خصوصی تک نفره

اعتبار 45 روز

جابجایی مجاز زمان کلاس = دو نوبت طبق مقررات

امکان لغو و استرداد ندارد

کوپن تخفیف 10% برای محصولات مجازی

هدیه بعد از خرید

هدیه 1: مرحله 1 و 2 از برنامه تایم لاین پایه معادل 360 هزار تومان / هدیه 2: شارژ کیف پول شما به مبلغ 250 هزار تومان برای خرید محصولات جانبی تایم لاین
12 جلسه ی 60 دقیقه ای

285

هزار تومان / هر جلسه

آموزش استاندارد و مدون

کلاس خصوصی تک نفره

اعتبار 60 روز

جابجایی مجاز سه نوبت طبق مقررات

لغو و استرداد فقط مطابق مقررات امکان پذیر است.

کوپن تخفیف 10 % برای محصولات سایت

هدیه بعد از خرید

هدیه 1: برنامه تایم لاین پایه معادل 720 هزار تومان / هدیه 2: شارژ کیف پول شما به مبلغ 400 هزار تومان برای خرید محصولات جانبی تایم لاین
20 جلسه ی 60 دقیقه ای

275

هزار تومان / هر جلسه

آموزش استاندارد و مدون

کلاس خصوصی تک نفره

اعتبار 100 روز

جابجایی مجاز چهار نوبت طبق مقررات

لغو و استرداد فقط مطابق مقررات امکان پذیر است

کوپن تخفیف 10% برای محصولات سایت

هدیه بعد از خرید

هدیه 1: برنامه تایم لاین پایه معادل 720 هزار تومان / هدیه 2: شارژ کیف پول شما به مبلغ 550 هزار تومان برای خرید محصولات جانبی تایم لاین

قوانین و مقررات کلاسهای حضوری / آنلاین (اسکایپی)

ویرایش فروردین 99

(1) همه ی دانشجویان موظفند پیش از ثبت نام و واریز وجه مفاد این قرارداد را بدقت مطالعه نمایند. واریز هر گونه وجهی به حساب استاد و آموزشگاه به منزله پذیرش همه ی مفاد این توافقنامه است. بی دقتی و سهل انگاری در دریافت تعهدات دو طرفه ی زیر ، هرگز دلیلی بر عدم رعایت آنها نمیتواند باشد و حقی برای طرف خاطی / بی توجه ایجاد نمیکند.

(2) طول دوره استاندارد برای یک کلاس یک نفره ۲۴ جلسه ی ۶۰ دقیقه ، دو نفره ۲۸ جلسه ی ۶۰ دقیقه، سه و چهار نفره ۳۴ جلسه ی ۶۰ دقیقه میباشد. و یا به صورت تعریف شده طبق توافق مکتوب دیگر.

(3) دانشجو میتواند با ثبت نام و رزرو بسته های ۴ جلسه ای / ۸ جلسه ای/ ۱۲ جلسه ای / و 20 جلسه ای از تخفیف و مزایای پلکانی بهره مند شود.

(4) کلاس در تعطیلات رسمی تشکیل نمیشود ولی جبرانی آن برگزار میگردد.

(5)  تعداد جابجایی و کنسلی مجاز مطابق بسته های خریداری شده (حتی با توافق استاد) محدودیت دارد و تابع قوانین و توافقات اختصاصی هر دوره میباشد.

(6) محل تشکیل کلاس در دفتر شخصی آقای غفاریان (و یا در آدرس مندرج در قرارداد) میباشد. رعایت نظم و انضباط در محل کلاس و رعایت سکوت در راه پله و آسانسور اکیدا درخواست میشود. عدم رعایت نظم و انظباط در رفت و آمد میتواند موجب لغو یکطرفه قرارداد گردد.

(1) دانشجو موظف است کلیه ی تکالیف و تمرینهای محوله را به نحو احسن انجام داده و در کلاس نیز حضور فعال داشته باشد. در غیر اینصورت مسوولیت عقب افتادگی از روند کلاس تماما با خود وی خواهد بود.

(2) رکورد (ظبط کردن) گفته های استاد توسط انواع دستگاههای الکترونیکی فقط در جلسات speaking امکان پذیر است و دانشجو به امانت داری و عدم انتشار آن متعهد میباشد، در صورت انتشار فایلهای صوتی به هر صورت و در هر مکان حقیقی و مجازی، دانشجو ملزم به جبران خسارت و پذیرای هر نوع مجازات قانونی میباشد.

(3) جابجایی و لغو تک جلسه در کلاسهای نیمه خصوصی با موافقت همه همکلاسها برای یکبار امکان پذیر است، و در کلاسهای خصوصی / تک نفره مطابق هر بسته ی رزرو شده از یک تا 4 نوبت امکان پذیر است . در غیر اینصورت و یا بیش از این نعداد ، معادل ۵۰% آن جلسه و حداقل ۳۰ دقیقه محاسبه میشود.عدم حضور در کلاس خصوصی تک نفره بدون اطلاع قبلی (no show up)و همینطور کنسل یکطرفه کلاسی که برای تعطیلات رسمی توافق شده بوده معادل ۱۰۰% زمان کلاس محاسبه و از دانشجو دریافت میگردد.

(4) تاخیر ورود دانشجو تا ۱۰ دقیقه ، بلا مانع مبیاشد و بیش از آن هیچ تعهدی برای استاد در جهت جبران زمان از دست رفته ایجاد نمیکند و محاسبه مبشود.

در صورت غیبت بیش از ۲ جلسه در هر مهارت و یا عدم انجام تکالیف و همینطور عدم رعایت نظم و انظباط مورد بند ۴ فوق، استاد میتواند از حضور دانشجوی خاطی در جلسات بعدی ممانعت نماید و یا از ادامه ی کلاس به طور کل در هر مقطعی ممانعت کند.

(5) دانشجو موظف است نسبت به پرداخت به موقع شهریه کلاس اقدام کند. شهریه ی هر ماه در ابتدای همان ماه واریز گردد. تاخیر بیش از یک هفته بدون کسب موافقت کتبی استاد سبب اخراج دانشجو خواهد شد. در صورت تمایل دانشجو میتواند ظرف یکهفته از شروع کلاس، کل اقساط شهریه باقیمانده را پرداخت نموده و از تخفیف پلکانی بهره مند گردد.

(6) شماره حساب بانک پاسارگاد ۱ ۱۳۳۱۱۸۶ ۸۰۰ ۲۷۲ به نام رضا غفاریان جهت واریز شهریه معرفی میگردد.

(1) کلاس ها زیر نظر و توسط استاد آقای بهروز (رضا) غفاریان کارشناس ارشد زبانشناسی برگزار میگردد.

(2) استاد میتواند در ساعات اضافی بر بند ۱ و ۲ فوق از کمک استادان دیگر در ارایه ی مطلب بهره مند گردد. دانشجو بابت این ساعات اضافی هزینه ی جداگانه پرداخت نمیکند.

(3) استاد موظف است در صورت غیبت و عدم تشکیل کلاس به هر دلیلی ،آن جلسه را در اولین زمان ممکن جبران کند. از طرفی استاد نسبت به جبران جلساتی که هر یک از دانشجویان غیبت یا تاخیر دارند مسوولیتی ندارد.

(4) استاد موظف است محل کلاس را طبق عرف موجود و در ساعات و تاریخهای مورد توافق آماده کند.

(5) استاد بطور قانونی، اخلاقی ،و عرفی موظف است زمان کلاس را به شکل بهینه صرفا برای موارد آموزشی صرف کند.

(6) پیامهای درسی و رفع اشکالات احتمالی – در حد عرف و هر ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت کاری یکبار پاسخ داده خواهد شد.

(7) برای ارتباط در ساعات غیر کلاسی و در ساعات معمول و مرسوم ، پیام رسان واتس اپ و یا جایگزین آن معرفی میشود و فقط همین واسطه قابل قبول میباشد.

(1) جابجایی زمان هر جلسه بخواست دانشجو امکان پذیر است مشروط بر رعایت سقف مجاز هر بسته ی رزرو کلاس ( مثلا در بسته های 8 ساعته دو نوبت امکان جابجایی مجاز وجود دارد) بیشتر از آن جرو ساعات آموزشی شما محاسبه میشود.

(2) تاخیر ورود دانشجو تا ۱۰ دقیقه ، بلا مانع مبیاشد و بیش از آن هیچ تعهدی برای استاد در جهت جبران زمان از دست رفته ایجاد نمیکند و محاسبه مبشود.

الف – بسته های یک / چهار / هشت جلسه ای

(1) لغو کامل این بسته ها بهیچ عنوان مجاز نیست. بنابراین در انتخاب بسته ها دقت کنید و چنانچه هنوز مطمئن نیستید، ابتدا یک بسته ی تک ساعته با استاد بگیرید و سپس به خرید بسته های بالاتر اقدام کنید.

(2) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از سه ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

ب – بسته های دوازده جلسه ای

(3) در مورد بسته های 12  جلسه ای در صورت درخواست دانشجو امکان لغو کامل بسته و استرداد وجه فقط و فقط برای چهار جلسه ی پایانی وجود دارد، با شرایط زیر:

(3-1) درخواست لغو کامل بسته یک هفته زودتر اطلاع داده شود. در غیر اینصورت کل جلساتِ یک هفته ی بعد محاسبه خواهد شد.

(3-2) جلسات برگزار شده با شرایط  جابجایی و هزینه ی یک بسته پایین تر (یعنی مطابق بسته 8 جلسه ایی ) محاسبه می شود. و مابقی که در هیچ حالتی بیش از چهار جلسه نیست، ظرف 20 روز به دانشجو مسترد خواهد شد.

(3-3) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از شش ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

پ – بسته های بیست جلسه ای

(4) در مورد بسته های 20  جلسه ای در صورت درخواست دانشجو امکان لغو کامل بسته و استرداد وجه فقط و فقط برای هشت جلسه ی پایانی وجود دارد، با شرایط زیر:

(4-1) درخواست لغو کامل بسته یک هفته زودتر اطلاع داده شود. در غیر اینصورت کل جلساتِ یک هفته ی بعد محاسبه خواهد شد.

(4-2) جلسات برگزار شده با شرایط  جابجایی و هزینه ی یک بسته پایین تر (یعنی مطابق بسته 12 جلسه ای) محاسبه می شود. و مابقی که در هیچ حالتی بیش از هشت جلسه نیست، ظرف 20 روز به دانشجو مسترد خواهد شد.

(4-3) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از شش ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

پ – بسته های هدیه و کیف پول

(5) در مورد کیف پول، در صورت کنسلی به هر دلیلی ، اعتبار ریالی کیف پول و هدیه ها غیر قابل استرداد است. اعتبار موجودی کیف پول معادل 10 ماه از آخرین تراکنش میباشد.

(6) در صورت ایجاد فاصله زمانی (بیش از یک هفته)  بین اتمام بسته ی رزروی قبل و خرید بسته ی بعد ، مواردی مانند زمان بندی ، شرایط مالی، و محل برگزاری کلاس مطابق شرایط احتمالی جدید و موجود می باشد.

دانشجویان موفق ما چه می گویند؟

خوش آمدید

(1) لطفا با مطالعه ی توافقنامه کلاسهای حضوری، و بخصوص شرایط جابجایی و قوانین کنسلی، ما را در خدمت رسانی کامل، یاری کنید.

(2) مبلغ هر بسته را با توجه حق التدریس ساعتی ضربدر تعداد ساعت همان بسته، محاسبه کرده و پرداخت نمایید.

(3) با توجه به ملاحضات ایمنی، پرداخت شهریه ی کلاسها فقط بصورت کارت به کارت امکان پذیر است.

(4) مبلغ بسته ی انتخابی خود را به کارت 5022291082150895 بانک پاسارگاد به نام رضا (بهروز) غفاریان واریز کرده و سپس فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید.

بهروز غفاریان استاد آیلتس و تافل
small_c_popup.png

از من بپرس، به من بگو...

سوالی اگر داری، نکته ای، و یا پیشنهاد کتاب یا وبسایت خوبی ...